Sztabka magnetyczna M10 30mm Kennedy KEN5538070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sztabka magnetyczna M10 30mm Kennedy KEN5538070K
Kennedy KEN-553-8070K
SZTABKA MAGNETYCZNA M10x30mm
KEN-553-8070K
Opis produktu
Magnes o kształcie cylindrycznym z polami polaryzacji po przeciwnych stronach. Trwale magnetyczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 1 3/16" calowe |
| Depth | 30mm |
| Średnica | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140116894 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 30 |
| Waga całkowita | 0.017 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 1.90 kg |
KEN5538070K
SZTABKA MAGNETYCZNA M10x30mm Kennedy
KEN-553-8070K
SM.CK016,11,6ZLNE
Narzędzia Cromwell