Sztabka magnetyczna M6 20mm Kennedy KEN5538050K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sztabka magnetyczna M6 20mm Kennedy KEN5538050K
Kennedy KEN-553-8050K
SZTABKA MAGNETYCZNA M6x20mm
KEN-553-8050K
Opis produktu
Magnes o kształcie cylindrycznym z polami polaryzacji po przeciwnych stronach. Trwale magnetyczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 20mm |
| Depth | 3/4" calowe |
| Średnica | 6mm |
| Kod EAN13 | 5036140116870 |
| Głębokosć całk./opak. | 6 |
| Długość całk./opak. | 20 |
| Waga całkowita | 0.004 |
| Szerokość całk./opak. | 6 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 0.44 kg |
KEN5538050K
SZTABKA MAGNETYCZNA M6x20mm Kennedy
KEN-553-8050K
SM.CK016,7,8ZLNE
Narzędzia Cromwell