Sztabka magnetyczna M8 25mm Kennedy KEN5538060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sztabka magnetyczna M8 25mm Kennedy KEN5538060K
Kennedy KEN-553-8060K
SZTABKA MAGNETYCZNA M8x25mm
KEN-553-8060K
Opis produktu
Magnes o kształcie cylindrycznym z polami polaryzacji po przeciwnych stronach. Trwale magnetyczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 1" calowe |
| Depth | 25mm |
| Średnica | 8mm |
| Kod EAN13 | 5036140116887 |
| Głębokosć całk./opak. | 8 |
| Długość całk./opak. | 25 |
| Waga całkowita | 0.009 |
| Szerokość całk./opak. | 8 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 1.00 kg |
KEN5538060K
SZTABKA MAGNETYCZNA M8x25mm Kennedy
KEN-553-8060K
SM.CK016,10,2ZLNE
Narzędzia Cromwell