Szuflady zapasowe do regałów duże Senator SEN5939640K PRO19 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szuflady zapasowe do raegałów duże Senator SEN5939640K
Senator SEN-593-9640K
SEN5939640K
SZUFLADY ZAPASOWE DO REGALOW, DUZE Senator
SEN-593-9640K
SM.CK016,27,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapasowe szuflady do regałów do magazynowania Senator
Zapasowe szuflady:
KEN-593-9600K - Małe,
KEN-593-9620K - Średnie,
KEN-593-9640K - Duże.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.195 |
| UNSPSC Code | 56121802 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | 5939640K |
| EAN13 Barcode | 5036140044173 |
| Depth | 140 mm |
| Wysokość | 59 mm |
| Szerokość | 280 mm |
| Waga | 192 g |
| Rozmiar | Large |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Drawer Qty | 1 |
| Finish | Polypropylene |
| Number of Shelves | |
| Głębokość całk. | 140 mm |
| Wysokość całkowita | 59 mm |
| Długość całk. | mm |
| Szerokość całk. | 280 mm |
| Numer produktu | 6231 |
| Typ produktu | Drawer Cabinet |
| Drawer Height | 59 mm |
| Drawer Depth | 140 mm |
| Drawer Width | 280 mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Overall Diameter | mm |
| Product Material | Polypropylene |
| Number of Panels |