Szuflady zapasowe do regałów małe Senator SEN5939600K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szuflady zapasowe do raegałów małe Senator SEN5939600K
Senator SEN-593-9600K
SEN5939600K
SZUFLADY ZAPASOWE DO REGALOW, MALE Senator
SEN-593-9600K
SM.CK016,12ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapasowe szuflady do regałów do magazynowania Senator
Zapasowe szuflady:
KEN-593-9600K - Małe,
KEN-593-9620K - Średnie,
KEN-593-9640K - Duże.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Depth | 140 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140044159 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 36.5 mm |
| Waga całkowita | 0.023 |
| Size | Small |
| Supplier Part No. | 5939600K |
| UNSPSC Code | 56121802 |
| Waga | 13 g |
| Szerokość | 54 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Drawer Qty | 1 |
| Finish | Polypropylene |
| Number of Shelves | |
| Głębokość całk. | 155mm |
| Wysokość całkowita | 551mm |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | 306mm |
| Numer produktu | 6233 |
| Typ produktu | Drawer Cabinet |
| Drawer Height | 36.5mm |
| Drawer Depth | 140mm |
| Drawer Width | 54mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Overall Diameter | mm |
| Product Material | Polypropylene |
| Number of Panels |