Tablica filcowa 900x600mm Offis OFI8360280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica filcowa 900x600mm Offis OFI8360280K
Offis OFI-836-0280K
OFI8360280K
TABLICA FILCOWA 900x600mm Offis
OFI-836-0280K
SM.CK016,121,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tablice pokryte luksusowym filcem, w aluminiowym obramowaniu.Dostępne w kolorach niebieskim, zielonym oraz szarym, z aluminiowym obramowaniem z satynowym wykończeniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140052161 |
| eCl@ss Code | 24230312 |
| Wysokość | 600 mm |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 600 |
| Waga całkowita | 1.8 |
| Szerokość całk. | 900 |
| Supplier Part No. | 8360280K |
| UNSPSC Code | 44111907 |
| Szerokość | 900 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 900mm |
| Materiał | Felt |
| Numer produktu | FCD-V-3-BLUE |
| Typ | Notice Boards |
| Szerokość | 600mm |
| Frame Material | Aluminium |