Tablica korkowa 450x600mm Offis OFI8360130K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica korkowa 450x600mm Offis OFI8360130K
Offis OFI-836-0130K
OFI8360130K
TABLICA KORKOWA 450x600mm Offis
OFI-836-0130K
SM.CK016,20,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tablice korkowe, zastosowane jako tablice informacyjne, czy też tablice „memo”, są bardziej pożądane od innych rodzajów tablic, do umieszczania wiadomości i komunikatów, i uwalniają one twoje miejsce pracy od bibelotów. Po wyjęciu pinezek, otwory po nich ściągają się. Tablice te wytrzymują lata, mimo ich codziennego używania.
Rama:
Wood = drewniana
Aluminium = aluminiowa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| EAN13 Barcode | 5036140044975 |
| eCl@ss Code | 24230312 |
| Wysokość | 450 mm |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 450 |
| Waga całkowita | 1.3 |
| Szerokość całk. | 600 |
| Supplier Part No. | 8360130K |
| Trim | Drewno |
| UNSPSC Code | 44111907 |
| Szerokość | 600 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Wysokość | 600mm |
| Materiał | Cork |
| Numer produktu | CDW-2 |
| Typ | Notice Boards |
| Szerokość | 450mm |
| Frame Material | Drewno |