Tablica korkowa 600x900mm Offis OFI8360170K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica korkowa 600x900mm Offis OFI8360170K
Offis OFI-836-0170K
OFI8360170K
TABLICA KORKOWA 600x900mm Offis
OFI-836-0170K
SM.CK016,79,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tablice korkowe, zastosowane jako tablice informacyjne, czy też tablice „memo”, są bardziej pożądane od innych rodzajów tablic, do umieszczania wiadomości i komunikatów, i uwalniają one twoje miejsce pracy od bibelotów. Po wyjęciu pinezek, otwory po nich ściągają się. Tablice te wytrzymują lata, mimo ich codziennego używania.
Rama:
Wood = drewniana
Aluminium = aluminiowa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| EAN13 Barcode | 5036140045019 |
| eCl@ss Code | 24230312 |
| Wysokość | 600 mm |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 600 |
| Waga całkowita | 1.5 |
| Szerokość całk. | 900 |
| Supplier Part No. | 8360170K |
| Trim | Aluminium |
| UNSPSC Code | 44111907 |
| Szerokość | 900 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Wysokość | 900mm |
| Materiał | Cork |
| Numer produktu | CDF-3 |
| Typ | Notice Boards |
| Szerokość | 600mm |
| Frame Material | Aluminium |