Tablica suchościeralna 900x600mm Offis OFI8360260K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica suchościeralna 900x600mm Offis OFI8360260K
Offis OFI-836-0260K
OFI8360260K
TABLICA SUCHOSCIERALNA 900x600mm Offis
OFI-836-0260K
SM.CK016,122,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Biała tablica Executive serii Offis™ ścierana na sucho nadaje się doskonale do seminariów szkoleniowych, prezentacji, w salach szkolnych lub gdziekolwiek indziej, gdzie wymagane jest komunikowanie się z kilkoma osobami w tym samym czasie.Bardzo gładka jasna biała powierzchnia ułatwia ścieranie, zmniejsza poświatę i daje dobry kontrast przy pisaniu czy też rysowaniu na niej. Wykończona przyjemnym aluminiowym obramowaniem z narożnikami z tworzywa ABS, co zostanie dobrze
przyjęte w każdej sali konferencyjnej czy pokoju do spotkań. Dostarczana z osłoniętymi uchwytami do ściany oraz półką na pisaki.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Opis | Drywipe Board |
| EAN13 Barcode | 5036140052147 |
| Wysokość | 600 mm |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całk. | 600 |
| Waga | 3.8 |
| Szerokość całk. | 900 |
| Supplier Part No. | 8360260K |
| UNSPSC Code | 44111911 |
| Szerokość | 900 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Frame Colour | |
| Wysokość | 900 mm |
| Product Number | NWH-V-3 |
| Type | Non-Magnetic Whiteboards |
| Szerokość | 600 mm |