Taczki do dużych obciążeń 200kg Cromwell CTL9852010E
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taczki do dużych obciążeń 200kg Cromwell CTL9852010E
Cromwell CTL-985-2010E
CTL9852010E
TACZKI DO DUZYCH OBCIAZEN, 250KG Cromwell
CTL-985-2010E
SM.CK016,192,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nośność: 150 i 250 kg. Rama wykonana z wysokiej jakości rurek stalowych z wykonanymi z pełnej gumy oponami i uchwytami na rękojeściach. Samodzielnie montowane kółka.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 Barcode | 5036140078581 |
| eCl@ss Code | 36120301 |
| Lifting Capacity | 200 kg |
| Supplier Part No. | GI258H |
| UNSPSC Code | 24101600 |
| Waga | 11.7 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Drum Capacity | |
| Wysokość | |
| Height Lowered | mm |
| Height Raised | mm |
| Długość | mm m metre |
| Lift Height | |
| Numer produktu | GI258H |
| Typ produktu | Sack Truck-Heavy Duty with Puncture Proof Wheels |
| Waga | 11.7kg |
| Szerokość | mm |
| Mounting Type | |
| Additional Features | Hand Grips Self Assembly Wheels Solid Rubber Tyres |
| Lifting Capacity/Maximum Load | 200kg |
| Control Type |