Taran hydrauliczny 10 ton 150mm 6" popychający Kennedy KEN5037190K
dostępny
Cena regularna:
842,20 zł
Cena regularna:
684,72 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taran hydrauliczny 10 ton 150mm 6" popychający Kennedy KEN5037190K
Kennedy KEN-503-7190K
POPYCHAJACY TARAN hydrauliczny 10 TON 6"/150mm
KEN-503-7190K
Opis produktu
Solidna konstrukcja z wydajną sprężyną powrotną. Chromowany tłok nie ulega rdzewieniu. Rozmiar gwintu: 1/4” NPT. Akcesoria o łatwym montażu.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cylinder Bore dia. | 45mm |
| Kod EAN13 | 5036140022997 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Length Ext. | 475mm |
| Length Ret. | 325mm |
| Numer modelu | HRP010 |
| Oil Cap | 243 cc |
| Oil Port Thread | 1/4 NPT |
| Outside dia. Piston | 33mm |
| Outside dia. Ram | 57mm |
| Głębokosć całk./opak. | 120 |
| Długość całk./opak. | 380 |
| Waga całkowita | 5.52 |
| Szerokość całk./opak. | 80 |
| Pushing Capacity | 10 t |
| Stroke Length | 150mm |
| Nr produktu | RA106A |
| Kod UNSPSC | 27141000 |
| Waga | 5.30 kg |
KEN5037190K
POPYCHAJACY TARAN HYDRAULICZNY 10 TON 6"/150mm Kennedy
KEN-503-7190K
SM.CK016,493,1ZLNE
Narzędzia Cromwell