Tarcza listkowa 50x25mm typu listkowego York Abrasives YRK2475060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza listkowa 50x25mm typu listkowego York Abrasives YRK2475060K
York Abrasives YRK-247-5060K
YRK2475060K
50mmx25mm FELT FLAP WHEEL 6mm SHANK York Abrasives YRK2475060K
YRK-247-5060K
KC-016,12,1ZN/SM.[NM]
Trzpień: 6 mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Średnica | 50 mm |
| EAN13 | 5036140289949 |
| ecl@ss | 21011318 |
| Długość | 25 mm |
| Maksymalne obroty | 15200 rpm |
| Oznaczenie | YRK-247-5060K |
| UNSPSC | 31191504 |