Tarcza listkowa 80x25mm typu listkowego York Abrasives YRK2475090K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza listkowa 80x25mm typu listkowego York Abrasives YRK2475090K
York Abrasives YRK-247-5090K
YRK2475090K
80mmx25mm FELT FLAP WHEEL 6mm SHANK York Abrasives YRK2475090K
YRK-247-5090K
SM.CK016,16,2ZLNE
Wykonane z czystej wełny, w różnych rozmiarach i kształtach. Trzpienie są dokładnie wycentrowane celem zapewnienia równomiernej pracy. Odpowiednie do wykańczania/polerowania wyrobów przy użyciu środków do wykańczania/polerowania.
Trzpień: 6 mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Średnica | 80 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140289963 |
| eCl@ss Code | 21011318 |
| Długość | 25 mm |
| Maksymalne obroty | 8900 rpm |
| Supplier Part No. | 2475090K |
| UNSPSC Code | 31191504 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | |
| Maximum Operating Speed | 9,800 rpm revolutions per minute |
| Średnica chwytu | mm |
| Średnica | 80mm |
| Typ chwytu | |
| Materiał ścierny | |
| Wheel Width | mm |