Tarcza tnąca 115x1,6x22,23mm Inox York Abrasives YRK2304640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza tnąca 115x1,6x22,23mm Inox York Abrasives YRK2304640K
York Abrasives YRK-230-4640K
YRK2304640K
115x1.6x22.23mm A60TBF INOX CUTTING DISC York Abrasives
YRK-230-4640K
SM.CK016,2,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Typ 41 - Tarcze p?‚askie do ciÄ™cia, wzmocnione P?‚askie wzmocnione tarcze do ciÄ™cia do szlifierek kÄ...towych. ?šrednice 180mm & 230mm mogÄ... być te?? stosowane na pi?‚ach elektrycznych. Nie wolno stosować ich do mokrego ciÄ™cia. NadajÄ... sie do stali nierdzewnych. (wolne od ??elaza, chlork??w i siarczk??w). EN12413.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140244764 |
| eCl@ss Code | 21011305 |
| Supplier Part No. | 2304640K |
| UNSPSC Code | 31191506 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica dysku | 115mm |
| Grain Size | 60-Fine |
| Maximum Operating Speed | m/s metres per second |
| Seria | Inox |
| Grubość | 1.6mm |
| Typ | Type 41 |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Hardness | Very Hard |
| Additional Conformity | Manufactured According to EN12413 |
| Grain Designation | A60T-BF |
| Bond Type | Resin Bonded with Fibre Reinforcment |
| Optimum angle for use | 90 ° stopni |
| Bore | 22mm |