Tarcza tnąca100x1x16mm York Abrasives YRK2304610K YRK-230-4610K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza tnąca100x1x16mm York Abrasives YRK2304610K YRK-230-4610K
York Abrasives YRK-230-4610K
YRK2304610K
100x1x16mm A60TBF INOX CUTTING DISC York Abrasives
YRK-230-4610K
KC-016,1,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Additional Conformity | |
| Bond Type | Resinoid with glass fiber reinforcement |
| Średnica otworu | 16 mm |
| Marka, producent | York |
| EAN13 | 5036140244740 |
| ecl@ss | 21011305 |
| For Use On | Ferrous Metal; Non-Ferrous Metal; Stainless Steel |
| Grade Designation | A60TBF |
| Grain Size | Medium |
| Hardness | Very Hard |
| Maksymalne obroty | 15200 |
| Max Speed | 15200 rpm |
| Standard | EN12413 |
| Oznaczenie | YRK-230-4610K |
| Grubość | 1mm |
| Type | Type 41 - Flat |
| UNSPSC | 31191506 |