Tarnik do drewna 150mm 6" średni Kennedy KEN0323020K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 150mm 6" średni Kennedy KEN0323020K
Kennedy KEN-032-3020K
KEN0323020K
KC-016,18,4ZN/SM.[NM]
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140092099 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.07 |
| Oznaczenie | KEN-032-3020K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111904 |
| Waga | 0.80 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 150mm 6" cal |
| Szerokość całk. | 16mm |
| Numer produktu | |
| Type | Hand |
| Typ nacięcia | Second |
| Zastosowanie w materiałach | Horses Hooves Lead Leather Plastics Drewno |
| Handle Material | No handle included |