Tarnik do drewna 150mm 6"gruby Kennedy KEN0323030K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 150mm 6"gruby Kennedy KEN0323030K
Kennedy KEN-032-3030K
KEN0323030K
SM.CK016,18,4ZLNE
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140092105 |
| eCl@ss Code | 21042190 |
| Długość całk. | 150 mm |
| Długość całk. | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.071 |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111904 |
| Waga | 0.80 kg |