Tarnik do drewna 200mm 8" drobny Kennedy KEN0323610K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 200mm 8" drobny Kennedy KEN0323610K
Kennedy KEN-032-3610K
KEN0323610K
Tarnik do drewna ręczny, drobny, 8"(200mm)
KEN-032-3610K
SM.CK016,25,2ZLNE
Seria indywidualnych nacięć które uformowane są w pojedyńcze punktowe urządzenia. Tarki przeznaczone do tworzenia chropowatych nacięć, używane zwykle do: drewna, aluminium i ołowiu.
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140092150 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.15 |
| Supplier Part No. | 0323610K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111904 |
| Waga | 1.70 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 200mm 8" cal |
| Szerokość całk. | 20mm |
| Typ | Hand |
| Typ nacięcia | Smooth |
| Zastosowanie w materiałach | Horses Hooves Lead Leather Plastics Drewno |
| Handle Material | No handle included |