Tarnik do drewna 250mm 10" drobny Kennedy KEN0324210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 250mm 10" drobny Kennedy KEN0324210K
Kennedy KEN-032-4210K
KEN0324210K
KC-016,33,6ZN/SM.[NM]
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140092242 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.26 |
| Oznaczenie | KEN-032-4210K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111904 |
| Waga | 2.75 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 255mm 10" cal |
| Szerokość całk. | 24mm |
| Numer produktu | |
| Type | Hand |
| Typ nacięcia | Smooth |
| Zastosowanie w materiałach | Horses Hooves Lead Leather Plastics Drewno |