Tarnik do drewna 300mm 12" Cabinet gruby Kennedy KEN0325130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 300mm 12" Cabinet gruby Kennedy KEN0325130K
Kennedy KEN-032-5130K
KEN0325130K
Tarnik do drewna ręczny CABINET, gruby, 12"(300mm)
KEN-032-5130K
KC-016,54,6ZN/SM.[NM]
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140092419 |
| ecl@ss | 21042190 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.365 |
| Oznaczenie | KEN-032-5130K |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC | 27111904 |
| Waga | 4.00 kg |