Tarnik do drewna półokrągły średni Kennedy KEN0323120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna półokrągły, średni Kennedy KEN0323120K
Kennedy KEN-032-3120K
KEN0323120K
KC-016,25,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140273641 |
| ecl@ss | 21042190 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.07 |
| Oznaczenie | KEN-032-3120K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111904 |
| Waga | 0.80 kg |