Taśma 50mm 66m z wysokojakościowego winylu do kartonów pławożółta Avon AVN9812070K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma WINYLOWA DO KARTONOW, 50mm x66M Avon AVN9812070K
Avon AVN-981-2070K
AVN9812070K
TASMA WINYLOWA DO KARTONOW, 50mmx66M Avon
AVN-981-2070K
SM.CK016,15ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma z wysokojakościowego winylu to doskonałe rozwiązanie do klejenia kartonów. Dostępne w grubościach 35 i 65 mikronów, wodoodporna, niskostatyczna taśma winylowa jest odporna na uderzenia i posiada doskonałą przylepność.
Standardowa: (35 mikronów).
Wysokowydajna: (65 mikronów). Rdzeń 76mm.
Wymiary: 50mm x 66m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Clear |
| EAN13 Barcode | 5036140077829 |
| eCl@ss Code | 20360000 |
| Supplier Part No. | 9812070K |
| UNSPSC Code | 31201517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 66 m metre |
| Materiał | Vinyl |
| Szerokość | 50mm |
| Resistance Features | Impact Resistant Waterproof |
| Tape Thickness | 0.035 µm micrometre |
| Pack Quantity | 1 |