Taśma Hi-Bond 1,1x19mm 10m akrylowa dwustronna biała Avon AVN9811780K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma Hi-Bond 1,1x19mm 10m akrylowa dwustronna biała Avon AVN9811780K
1.1mm x19mm x10M HI-BOND D/S ACRYLIC FOAM TAPE WHITE Avon AVN9811780K
Avon AVN-981-1780K
AVN9811780K
KC-016,55,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Dwustronna taśma o wysokiej przyczepności, która scala metale, plastiki i szkło. Wystarczająco silna, aby zastąpić nity, śruby, spawy i inne mechaniczne połączenia! Odporna na wibracje i na wodę. Używana w branży oznakowań i transportu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | White |
| EAN13 | 5036140327566 |
| ecl@ss | 23330290 |
| Oznaczenie | AVN-981-1780K |
| Grubość | 1.1 mm |
| UNSPSC | 31201527 |
| Szerokość | 19 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Applications | Bonding and reinforcing |
| Kolor | White |
| Długość | 10 m metre yds Yards |
| Numer produktu | VST6110W |
| Szerokość | 19mm |
| Resistance Features | Vibration resistant Weatherproof |
| Tape Type | Hi-Bond Acrylic Double-Sided Foam Tape |
| Adhesive Material | Acrylic |
| Tape Thickness | 1.1mm µm micrometre (micron) |