Taśma Hi-Bond 1,1x25mm 10m akrylowa dwustronna biała Avon AVN9811790K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma Hi-Bond 1,1x25mm 10m akrylowa dwustronna biała Avon AVN9811790K
1.1mm x25mm x10M HI-BOND D/S ACRYLIC FOAM TAPE WHITE Avon AVN9811790K
Avon AVN-981-1790K
AVN9811790K
KC-016,72,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Dwustronna taśma o wysokiej przyczepności, która scala metale, plastiki i szkło. Wystarczająco silna, aby zastąpić nity, śruby, spawy i inne mechaniczne połączenia! Odporna na wibracje i na wodę. Używana w branży oznakowań i transportu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | White |
| EAN13 | 5036140327573 |
| ecl@ss | 23330290 |
| Oznaczenie | AVN-981-1790K |
| Grubość | 1.1 mm |
| UNSPSC | 31201527 |
| Szerokość | 25 mm |