Taśma PVC budowlana 75mm 33m biała Avon AVN9810120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
75mm x33M PVC BUILDERS TAPE WHITE Avon AVN9810120K
Avon AVN-981-0120K
AVN9810120K
75mmx33M PVC BUILDERS TAPE WHITE Avon
AVN-981-0120K
SM.CK016,29,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma PVC ma szerokie zastosowanie przy pracach budowlanych. Łatwo przykleja się do różnego rodzaju podłoża. Jest doskonała do łączenia wszystkich tworzyw z PVC oraz arkuszy polietylenowych i membran, ram okiennych i drzwiowych podczas nakładania gładzi gipsowych i malowania oraz może być stosowana do owijania szczelnych toreb i palet, aby chronić składowany materiał przed działaniem czynników atmosferycznych. Wymiary: 50mm x 33m i 5mm x 33m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 Barcode | 5036140327443 |
| eCl@ss Code | 23330200 |
| Długość | 33 m |
| Supplier Part No. | 9810120K |
| UNSPSC Code | 31201501 |
| Szerokość | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Applications | Membrane Joining |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 33 m metre |
| Materiał | PVC (Vinyl) |
| Numer produktu | 5003WH75X33 |
| Szerokość | 75mm |
| Resistance Features | Abrasion Resistant Chemical Resistant Flame Retardant Moisture Resistant UV Resistant |
| Tape Thickness | 0.13mm |