Taśma antykorozyjna 150mm 10m Avon AVN9817130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
150mm x10M ANTI CORROSIONTAPE Avon AVN9817130K
Avon AVN-981-7130K
AVN9817130K
150mmx10M ANTI CORROSIONTAPE Avon
AVN-981-7130K
SM.CK016,85ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma służy do impregnacji smarem i jest wodoodporna. Chroni przed korozją rury wodociągowe i gazociągowe, kable, połączenia mechaniczne i pręty rozciągające. Spełnia warunki normy: Norma Brytyjskiego Gazu BG/PS/CW2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140327849 |
| eCl@ss Code | 27149104 |
| Długość | 10 m |
| Supplier Part No. | 9817130K |
| UNSPSC Code | 31201500 |
| Szerokość | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Długość | 10 m metre |
| Materiał | Grease Impregnated Petrolatum Tape |
| Numer produktu | 9817130 |
| Szerokość | 150mm |
| Standard, norma | British Gas Standard BG/PS/CW2 |
| Resistance Features | Waterproof |
| Tape Thickness | mm |