Taśma antykorozyjna 50mm 10m Avon AVN9817100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
50mm x10M ANTI CORROSION TAPE Avon AVN9817100K
Avon AVN-981-7100K
AVN9817100K
50mmx10M ANTI CORROSION TAPE Avon
AVN-981-7100K
SM.CK016,28,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma służy do impregnacji smarem i jest wodoodporna. Chroni przed korozją rury wodociągowe i gazociągowe, kable, połączenia mechaniczne i pręty rozciągające. Spełnia warunki normy: Norma Brytyjskiego Gazu BG/PS/CW2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140327818 |
| eCl@ss Code | 27149104 |
| Długość | 10 m |
| Supplier Part No. | 9817100K |
| UNSPSC Code | 31201500 |
| Szerokość | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Długość | 10 m metre |
| Materiał | Grease Impregnated Petrolatum Tape |
| Numer produktu | 9817100 |
| Szerokość | 50mm |
| Standard, norma | British Gas Standard BG/PS/CW2 |
| Resistance Features | Waterproof |
| Tape Thickness | mm |