Taśma bezszelestna 48mm 66m polipropylenowa pławożółta Avon AVN9815000K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma BEZSZELESTNA, 48mm x66M Avon AVN9815000K
Avon AVN-981-5000K
AVN9815000K
TASMA BEZSZELESTNA, 48mmx66M Avon
AVN-981-5000K
SM.CK016,8,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma do pakowania, która jest prawie niesłyszalna, gdy jest rozwijana z rolki. Jest to taśma z polipropylenu o wysokiej jakości taśmy ogólnego przeznaczenia, stosowana do zamykania opakowań do transportu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Buff |
| EAN13 Barcode | 5036140077911 |
| eCl@ss Code | 20360000 |
| Supplier Part No. | 9815000K |
| UNSPSC Code | 31201517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Długość | 66 m metre |
| Materiał | Polypropylene |
| Szerokość | 48mm |
| Resistance Features | |
| Tape Thickness | 0.28 µm micrometre |
| Pack Quantity | 1 |