Taśma celulozowa 12mm 66m Avon AVN9816380K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
12mm x66M CLEAR CELLULOSETAPE Avon AVN9816380K
Avon AVN-981-6380K
AVN9816380K
12mmx66M CLEAR CELLULOSETAPE Avon
AVN-981-6380K
SM.CK016,8,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma jest przezroczysta, posiada wysoki stopień lepkości. Rdzeń ma średnicę 76 mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140327771 |
| eCl@ss Code | 20360000 |
| Długość | 66 m |
| Supplier Part No. | 9816380K |
| UNSPSC Code | 31201517 |
| Szerokość | 12 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 66 m metre |
| Materiał | Cellulose |
| Szerokość | 12mm |
| Resistance Features | |
| Tape Thickness | µm micrometre |
| Pack Quantity | 1 |