Taśma dwustronna przylepcowa o silnym przyleganiu 25mm 5m Avon AVN9816110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma dwustronna przylepcowa o silnym przyleganiu 25mm 5m Avon AVN9816110K
25mm x5M ULTIMATE DOUBLE SIDED BONDING TAPE Avon AVN9816110K
Avon AVN-981-6110K
AVN9816110K
KC-016,24,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140327740 |
| ecl@ss | 24230305 |
| Długość | 5 m |
| Oznaczenie | AVN-981-6110K |
| UNSPSC | 31201505 |
| Szerokość | 25 mm |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 5 m metre |
| Materiał | |
| Numer produktu | |
| Szerokość | 25mm |
| Resistance Features | |
| Adhesive Material | |
| Tape Thickness | mm |
| Pack Quantity | 1 |