Taśma dwustronna przylepcowa o silnym przyleganiu 50mm 5m Avon AVN9816120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
50mm x5M ULTIMATE DOUBLE SIDED BONDING TAPE Avon AVN9816120K
Avon AVN-981-6120K
AVN9816120K
50mmx5M ULTIMATE DOUBLE SIDED BONDING TAPE Avon
AVN-981-6120K
SM.CK016,49,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma jest odpowiednia dla różnego rodzaju zastosowań, gdzie wymagane jest trwałe sklejenie. Posiada wzmocnienie z włókna, co poprawia jej wytrzymałość i siłę przylegania. Taśma wykonana jest z papieru pokrytego silikonem, który umożliwia łatwe odrywanie, gdy jest to konieczne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31201505 |
| eCl@ss Code | 24230305 |
| Producent | Avon |
| Supplier Part No. | 9816120K |
| EAN13 Barcode | 5036140327757 |
| Długość | 5 m |
| Szerokość | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 5 m metre |
| Materiał | |
| Szerokość | 50mm |
| Resistance Features | |
| Adhesive Material | |
| Tape Thickness | mm |
| Pack Quantity | 1 |