Taśma izolacyjna PVC 19mm x33m czarna Advance ADT9860020K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Advance Taśma izolacyjna PVC 19mm x33m czarna ADT9860020K
Advance ADT-986-0020K
ADT9860020K Advance TASMA IZOLACYJNA PVC 19mmx33M CZARNA
AT7 PVC Insulation Tapes
Flame retardant and self-extinguishing - safe to use on electrical cables, UV-resistant. Wide range of colours - suitable for
colour-coding. Manufactured to BS EN 60454.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Advance |
| Kolor | Czarny |
| eCl@ss Code | 27149102 |
| Supplier Part No. | 102914 |
| UNSPSC Code | 31201502 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 33 m metre |
| Materiał | PVC |
| Numer produktu | 102914 |
| Szerokość | 19mm |
| Standard, norma | BS EN 60454 |
| Resistance Features | Abrasion Resistant Flame Retardant UV Resistant Water Resistant |
| Service Temperature Range | -5 to +70 °C degree Celsius |
| Tape Thickness | 0.13mm |
| Breaking Load | 26 N.cm Newton centimetre |
| Elongation | 180 % percentage |
| Application Temperature Range | 0 to +40 °C degree Celsius |
| Pack Quantity | Singles |