Taśma magnetyczna łatwo zmywalna 30mm 10m Avon AVN9660140K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma magnetyczna łatwo zmywalna 30mm 10m Avon AVN9660140K
MAGNETIC EASY WIPE RACKING STRIP WHITE 30mm x10M Avon AVN9660140K
Avon AVN-966-0140K
AVN9660140K
KC-016,113,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140327368 |
| ecl@ss | 24280000 |
| Długość | 10 m |
| Oznaczenie | AVN-966-0140K |
| UNSPSC | 55121600 |
| Szerokość | 30 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Wymiary | 30mm x 10mmm |
| Materiał | Vinyl |
| Numer produktu | 13664 |
| Type | Tape |
| Additional Features | |
| Pack Quantity | 1 |