Taśma maskująca 38mm 50m Senator SEN9800038M
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
38mm 50m GENERAL PURPOSEMASKING TAPE Senator SEN9800038M
Senator SEN-980-0038M
SEN9800038M
38mmx50M GENERAL PURPOSEMASKING TAPE Senator
SEN-980-0038M
SM.CK016,7,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
To jest popularna taśma maskująca, która może być stosowana na wielu powierzchniach. Idealne do maskowania, ł...czenia i etykietowania. Temperatura: do 60 stopni.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140253155 |
| eCl@ss Code | 23330207 |
| Długość | 50 m |
| Supplier Part No. | SEN-980-0038M |
| UNSPSC Code | 31201503 |
| Szerokość | 38 mm |
| Width x Length | 38mm x 50m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Cream |
| Długość | 50 m metre |
| Materiał | Crepe Paper |
| Szerokość | 38mm |
| Service Temperature Range | 0 to 60 °C degree Celsius |