Taśma maskująca 50mm 50m wzmocniona Avon AVN9801060K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma maskująca 50mm 50m wzmocniona Avon AVN9801060K
Taśma MASKUJACA, KLASA AUTO, 50mm x50M Avon AVN9801060K
Avon AVN-980-1060K
AVN9801060K
KC-016,20ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wzmocniona. Łatwe do odklejenia ze szpuli. Użyteczne do pracy ze spray’ami i farbą o temp. do: 150°F/80°C.
Generalnego użytku (=General-Purpose)
Użyteczne do stosowania na ścianach i szkle. Nie pozostawia śladów. Do użycia przy temperaturach do: 105°F/60°C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140077577 |
| ecl@ss | 23330207 |
| Długość | 50 m |
| Oznaczenie | AVN-980-1060K |
| Type | Auto Grade |
| UNSPSC | 31201503 |
| Szerokość | 50 mm |