Taśma naprawcza czarna wzmocniona 50mm 50m Avon AVN9813260K AVN-981-3260K PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma naprawcza czarna wzmocniona 50mm 50m Avon AVN9813260K AVN-981-3260K PRO19
Taśma naprawcza Avon uszczelnia, odpowietrza i jest całkowicie wodoodporna.
Taśma polietylenowa posiada bawełniane włókna, dodatkowo jest laminowana. Mocny żywiczny klej.
Taśma jest wysokoelastyczna i może być łatwo rozdarte ręcznie.
Taśmy Avon naprawcze używane są do sklejania kartonów i paczek, łączenia papieru czerpanego, oznaczania pakunków określonymi kolorami taśm itp. oraz do innych materiałów gdzie ważne jest mocne i trwałe sklejenie.
Taśma może być łatwo usunięta w przypadku użycia do chwilowych napraw.
Rozmiar taśmy naprawczej 50mm x 50m.
Wersje w ofercie: Niebieska (Blue), Zielona (Green), Czerwona (Red), Biała (White), Żółta (Yellow)
Specyfikacja taśmy klejącej naprawczej
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 Barcode | 5036140025608 |
| eCl@ss Code | 23330207 |
| Długość | 50m |
| Supplier Part No. | 9813260K |
| UNSPSC Code | 31201523 |
| Szerokość taśmy | 50mm |