Taśma odgradzająca czarno-żółta 75mm 500m Avon AVN9643760K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma ODGRADZAJACA, CZARNO-żółta, 75mm x500M Avon AVN9643760K
Avon AVN-964-3760K
AVN9643760K
SM.CK016,45,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Kolor: Czerwono-biała (Red White), Żółto-czarna (Yellow Black)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Avon |
| Kolor | Yellow Black |
| EAN13 Barcode | 5036140077270 |
| eCl@ss Code | 24230504 |
| Długość | 500 m |
| Sup. Part No. | AVN-964-3760K |
| UNSPSC Code | 46161507 |
| Waga | 1130 g |
| Szerokość | 75 mm |