Taśma pakowa maszynowa PM13 12mm 3000m do bandownicy Avon AVN8371790K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma pakowa maszynowa PM13 12mm 3000m do bandownicy Avon AVN8371790K
PM13 12mm x3000M POLYPROPYLENE STRAPPING Avon AVN8371790K
Avon AVN-837-1790K
AVN8371790K
KC-016,232,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Kolor: niebieski. Wytrzymałość: 130kg*.
*Wszystkie wytrzymałości podane w przybliżeniu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140325692 |
| Długość | 3000 m |
| Oznaczenie | AVN-837-1790K |
| UNSPSC | 44102300 |
| Szerokość | 12 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Breaking Strain | 145kg |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Polypropylene |
| Długość całkowita | 3000 m metremm |
| Szerokość całk. | 12mm |
| Numer produktu |