Taśma polipropylenowa czerwona 50mm 66m Avon AVN9811090K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma polipropylenowa PP czerwona 50mm 66m Avon AVN9811090K
Taśma polipropylenowa PP, CZERWONA, 50mm x66M Avon AVN9811090K
Avon AVN-981-1090K
AVN9811090K
KC-016,6,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Kolor: Biała (White), Czerwona (Red), Niebieska (Blue), Zielona (Green), Żółta (Yellow).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 | 5036140077768 |
| ecl@ss | 20360000 |
| Oznaczenie | AVN-981-1090K |
| UNSPSC | 31201517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Długość | 66 m metre |
| Materiał | Polypropylene |
| Numer produktu | |
| Szerokość | 48mm |
| Resistance Features | |
| Tape Thickness | mm mil thousandth of an inch |
| Pack Quantity | 1 |