Taśma przemysłowa PVC zielona 19mm 33m Avon AVN9867400K MTM PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma PVC zielona 19mm 33m przemysłowa Avon AVN9867400K
Avon AVN-986-7400K
AVN9867400K
KC-016,7,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Grubość: 0.13mm (5mil). Kleistość: 0.47kg/25mm (16.5 oz/1”). Wytrzymałość na rozciąganie: 5.2kg/25mm (11.5lb/1”). Wydłużenie: 150%. Dopuszczalne napięcie: 5.5kv. Klasa izolacji: 80c. Ilość w pudełku: 19mm = 40 szt. 25mm = 30 szt.
Kolor: Szary (Grey), Fioletowy (Purple), Pomarańczowy (Orange), Brązowy (Brown), Czarny (Black), Niebieski (Blue), Zielony (Green), Czerwony (Red), Biały (White), Żółty (Yellow), Zielono-żółty (Green/Yellow).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 40 |
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Grey |
| EAN13 | 5036140225060 |
| ecl@ss | 27149102 |
| Oznaczenie | AVN-986-7400K |
| UNSPSC | 31201502 |
| Szerokość | 19 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Applications | Bundling Colour coding Reinforcing Wire and cable insulation |
| Kolor | Grey |
| Długość | 33 m metre |
| Materiał | PVC |
| Numer produktu | |
| Szerokość | 19mm |
| Standard, norma | BS 3924 BS 4J10 (Aero) |
| Resistance Features | Abrasion resistance UV resistant Water resistant |
| Tape Type | PVC Insulation Tape |
| Service Temperature Range | -5 to 80°C Celsius |
| Adhesive Material | Acrylic |
| Tape Thickness | 0.13mm |
| Breaking Load | 26 N/cm Newton Centimetre |
| Elongation | 150 % percentage |
| Application Temperature Range | 0 to 40°C Celsius |
| Pack Quantity | 8 |