Taśma reparacyjna 25mm 3m bezbarwna Avon AVN9814020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
25mm x3M SOS REPAIR TAPE CLEAR Avon AVN9814020K
Avon AVN-981-4020K
AVN9814020K
25mmx3M SOS REPAIR TAPE CLEAR Avon
AVN-981-4020K
SM.CK016,41,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Idealna do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz, może być stosowana na większości użytkowanych powierzchni. Jest to taśma samo zabezpieczająca się i może zapewnić szczelność przed przedostawaniem się powietrza i wody, a także paliw, olejów, kwasów rozpuszczalników, słonej wody, soli drogowej oraz chronić przed działaniem promieni ultrafioletowych UV. Może być stosowana do uszczelniania wężów elastycznych, rur, rurociągów i akcesoriów wyposażenia technicznego. Można
ją uznać za wszechstronną i podręczną, gdyż jest przydatna w różnych sytuacjach awaryjnych i nie zostawia żadnych śladów na powierzchni.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Clear |
| EAN13 Barcode | 5036140327672 |
| eCl@ss Code | 23330200 |
| Długość | 3 m |
| Głębokość całk. | 60 |
| Długość całkowita | 140 |
| Waga całkowita | 0.82 |
| Szerokość całk. | 95 |
| Supplier Part No. | 9814020K |
| UNSPSC Code | 31201501 |
| Szerokość | 25 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Applications | Pipe Repair |
| Kolor | Clear |
| Długość | 3 m metre |
| Materiał | Butyl Rubber |
| Szerokość | 25mm |
| Resistance Features | Heat Resistant Waterproof |
| Tape Thickness | mm |