Taśma samoprzylepna tkaninowa 50mm 10m srebrna Avon AVN9813010K MTM PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
50mm x10M SILVER CLOTH TAPE Avon AVN9813010K
Avon AVN-981-3010K
AVN9813010K
50mmx10M SILVER CLOTH TAPE Avon
AVN-981-3010K
SM.CK016,5,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Uszczelnia odpowietrza i całkowicie wodoodporna. Wykonane z bawełnianego płótna z polietylenem, dodatkowo laminowanego, z wyjątkowo silnym żywicznym gumowanym przylepcem. Wysoko elastyczne i mogą być łatwo rozdarte ręcznie. Używane do sklejania kartonów, wysyłek międzynarodowych, łączenia papieru czerpanego, oznaczania pakunków określonymi kolorami taśm itp. Może być łatwo usunięta w przypadku użycia do chwilowych napraw. Rozmiar 50mm x 50m.
Kolor: Niebieski (Blue), Zielony (Green), Czerwony (Red), Biały (White), Zółty (Yellow)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Silver |
| EAN13 Barcode | 5036140250536 |
| eCl@ss Code | 23330207 |
| Długość | 10 m |
| Supplier Part No. | 9813010K |
| UNSPSC Code | 31201523 |
| Szerokość | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Silver |
| Długość | 10 m metre |
| Materiał | Polyethylene over Cloth |
| Szerokość | 50mm |
| Resistance Features | Waterproof |
| Service Temperature Range | °C degree Celsius |
| Tape Thickness | mm |
| Breaking Load | N.cm Newton centimetre |
| Elongation | % percentage |
| Application Temperature Range | °C degree Celsius |