Taśma samoprzylepna wodoodporna czerwona 50mm 50m Avon AVN9813140K AVN-981-3140K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma samoprzylepna wodoodporna czerwona 50mm 50m Avon AVN9813140K AVN-981-3140K
Taśma SAMOPRZYLEPNA WODOODPORNA, CZERWONA, 50mm x50M Avon AVN9813140K
Avon AVN-981-3140K
AVN9813140K
KC-016,32,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Kolor: Niebieski (Blue), Zielony (Green), Czerwony (Red), Biały (White), Żółty (Yellow)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 | 5036140077874 |
| ecl@ss | 23330200 |
| Oznaczenie | AVN-981-3140K |
| UNSPSC | 31201501 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Colour | Red |
| Length | 50 m metre |
| Material | Polyethylene over Cloth |
| Product Number | |
| Width | 50 mm millimetre |
| Resistance Features | Waterproof |
| Service Temperature Range | °C degree Celsius |
| Tape Thickness | mm millimetre |
| Breaking Load | N.cm Newton centimetre |
| Elongation | % percentage |
| Application Temperature Range | °C degree Celsius |