Taśma ścierna 12x420mm P120 1szt. Yamoto YRK2044300K
dostępny
Cena regularna:
194,24 €
Cena regularna:
157,92 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśmy ścierne 12x420mm P120 100szt. Yamoto YRK2044300K
Yamoto YRK-204-4300K
YRK2044300K
12x420mm AL/OX FILE BELTS P120 Yamoto YRK2044300K
YRK-204-4300K
SM.CK016,288,9ZLNE
Użyteczne do szlifierek taśmowych typu mieczowego. Wykonane z Al.Ox. żywica, przeznaczone do pracy na większości materiałów w trudno dostępnych miejscach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140254374 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Ziarnistość | P120 |
| Długość całkowita | 420 mm |
| Waga całkowita | 7 |
| Szerokość całk. | 12 mm |
| Supplier Part No. | 2044300K |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| Waga | 700 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P120 |
| Długość | 420mm |
| Numer produktu | XA911 |
| Szerokość | 12mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Poly/Cotton |