Taśma ścierna 12x420mm P60 1szt. Yamoto YRK2044280K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
438,50 zł
Cena regularna:
356,50 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśmy ścierne 12x420mm P60 100szt. Yamoto YRK2044280K
Yamoto YRK-204-4280K
YRK2044280K
12x420mm AL/OX FILE BELTS P60 Yamoto YRK2044280K
YRK-204-4280K
KC-016,288,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| EAN13 | 5036140254367 |
| ecl@ss | 21011303 |
| Ziarnistość | P60 |
| Długość całkowita | 420 mm |
| Waga całkowita | 9 |
| Szerokość całk. | 12 mm |
| Oznaczenie | YRK-204-4280K |
| UNSPSC | 31191507 |
| Waga | 900 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Deburring of the Workpiece Sanding of surface edges Stock Removel |
| Features | High cutting performance Increased productivity |
| Ziarnistość | P60 |
| Długość | 420mm |
| Numer produktu | |
| To Suit | |
| Szerokość | 12mm |
| Liczba elementów | |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Poly/Cotton |