Taśma ścierna 13x610mm P120 1szt. Yamoto YRK2044480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
105,87 €
Cena regularna:
86,07 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśmy ścierne 13x610mm P120 100szt. Yamoto YRK2044480K
Yamoto YRK-204-4480K
YRK2044480K
Taśmy ścierne 13x610mm AL/OX P120 Yamoto YRK2044480K
YRK-204-4480K
SM.CK016,296,7ZLNE
Użyteczne do szlifierek taśmowych typu mieczowego. Wykonane z Al.Ox. żywica, przeznaczone do pracy na większości materiałów w trudno dostępnych miejscach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140215122 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Ziarnistość | P120 |
| Długość całkowita | 610 mm |
| Waga całkowita | 9 |
| Szerokość całk. | 13 mm |
| Supplier Part No. | 2044480K |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| Waga | 900 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P120 |
| Długość | 610mm |
| Numer produktu | XA911 |
| Szerokość | 13mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Poly/Cotton |