Taśma ścierna 20x520mm P100 1szt. Yamoto YRK2044960K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
120,00 €
Cena regularna:
97,56 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśmy ścierne 20x520mm P100 100szt. Yamoto YRK2044960K
Yamoto YRK-204-4960K
YRK2044960K
Taśmy ścierne 20x520mm AL/OX P100 Yamoto YRK2044960K
YRK-204-4960K
SM.CK016,336,2ZLNE
Użyteczne do szlifierek taśmowych typu mieczowego. Wykonane z Al.Ox. żywica, przeznaczone do pracy na większości materiałów w trudno dostępnych miejscach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140215184 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Ziarnistość | P100 |
| Długość całkowita | 520 mm |
| Waga całkowita | 6.5 |
| Szerokość całk. | 20 mm |
| Supplier Part No. | 2044960K |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| Waga | 650 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P100 |
| Długość | 520mm |
| Numer produktu | XA911 |
| Szerokość | 20mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Poly/Cotton |