Taśma ścierna 6x330mm P36 1szt. Yamoto YRK2044060K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
329,50 zł
Cena regularna:
267,89 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśmy ścierne 6x330mm P36 100szt. Yamoto YRK2044060K
Yamoto YRK-204-4060K
YRK2044060K
Taśmy ścierne 6x330mm AL/OX P36 Yamoto YRK2044060K
YRK-204-4060K
SM.CK016,217,2ZLNE
Użyteczne do szlifierek taśmowych typu mieczowego. Wykonane z Al.Ox. żywica, przeznaczone do pracy na większości materiałów w trudno dostępnych miejscach.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 5 |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2044060K |
| EAN13 Barcode | 5036140215016 |
| Szerokość całk. | 6 mm |
| Ziarnistość | P36 |
| Długość całk. | 330 mm |
| Waga | 500 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P36 |
| Długość | 330 mm |
| Product Number | XA911 |
| Szerokość | 6 mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Poly/Cotton |