Taśma ścierna do szlifierek 100x915mm P320 1szt. pas bezkońcowy Kennedy KEN2041280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$69.56
Cena regularna:
$56.56
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma ścierna do szlifierek 100x915mm P320 pas bezkońcowy Kennedy KEN2041280K
Kennedy KEN-204-1280K
Taśma ścierna do szlifierek 100x915mm P320
KEN-204-1280K
Opis produktu
Taśmy ścierne do szlifierek mają zastosowanie w przemyśle. Trwałość w połączeniu z elastycznością zapewnia długą żywotność i wydajność pierwszej klasy. Można stosowaćdo drewna i metalu.
100mm (4") Szer.x610mm (24") Dług.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140099111 |
| Kod eCl@ss | 21011303 |
| Ziarnistość | P320 |
| Długość całk./opak. | 36" calowe |
| Długość całk./opak. | 915mm |
| Waga całkowita | 0.8 |
| Szerokość całk./opak. | 100mm |
| Szerokość całk./opak. | 4" calowe |
| Kod UNSPSC | 31191507 |
| Waga | 0.80 kg |
KEN2041280K
TASMA SCIERNA DO SZLIFIEREK 100x915mm P320 Kennedy
KEN-204-1280K
SM.CK016,153,2ZLNE
Narzędzia Cromwell