Taśma tkaninowa 3x większa wytrzymalość 50mm 33m srebrna Avon AVN9815140D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma tkaninowa 3x większa wytrzymalość 50mm 33m srebrna Avon AVN9815140D
50mm x33M TRIPLE STRENGTHCLOTH TAPE SILVER Avon AVN9815140D
Avon AVN-981-5140D
AVN9815140D
KC-016,30,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Silver |
| EAN13 | 5036140327702 |
| ecl@ss | 23330200 |
| Długość | 33 m |
| Oznaczenie | AVN-981-5140D |
| UNSPSC | 31201501 |
| Szerokość | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Applications | Joining Maintenance Temporary Repairs |
| Kolor | Silver |
| Długość | 33 m metre |
| Materiał | Polyethylene over Cloth |
| Numer produktu | |
| Szerokość | 50mm |
| Resistance Features | Waterproof |
| Tape Type | Waterproof Cloth Tape |
| Adhesive Material | Rubber Resin |
| Breaking Load | N/cm Newton Centimetre |
| Elongation | % percentage |